Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:svarkatakonflikt</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки
Обратная связь

Сварка – шлях до безвиході, конфлікт – це шлях до нових можливостей


В нашій побутовій мові слово «конфлікт» часто набуває від’ємного відтінку, приймає значення «сварка, бійка». 
 
Ми починаємо боятися конфліктів, або просто не любити їх. Намагаємось уникати та попереджувати. Хочемо навчитися завжди перемагати, коли б конфлікт не відбувся.
 
Насправді в понятті «конфлікт» немає нічого ані поганого, ані хорошого. Це просто зустріч впритул (іноді зіткнення) протилежних інтересів.  Абсолютно нормальне явище в житті, де присутні різні ми із різними життєвими ситуаціями. 
 
Погане починається тоді, коли нормальний конфлікт перетворюється на сварку а то й на мовчазний розрив стосунків.
 
Впродовж лекції «Сварка – шлях до безвиході, конфлікт – це шлях до нових можливостей» (третьої з циклу «Мандри художньою літературою до психології життя») ми з учасниками розберемося, що в нашому спілкуванні є конфліктогенами, а що сприяє розв’язанню конфліктів. Та дає можливість їм запобігти.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто наше спілкування буде взаємним. «Мандруватимемо» творами Ґейл Форман, братів Стругацьких, І.Єфремова,  Д.Остен та іншими.
 
Всі запитання та нотатки, які виникатимуть у слухачів, будемо розбирати разом.
 

 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.