Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:stress</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки
Обратная связь

Стрес та я: хто кого заїдає?


Стрес став постійно присутнім елементом сучасного життя. Та, якщо не можна вплинути на його об’єктивні причини, то можна навчитися розпізнавати прояви стресу й впоратися з  його наслідками. 

Стрес може заскочити зненацька, а може накопичуватися днями, місяцями, роками. Інформація про закономірності перебігу стресу може полегшити вихід із цих ситуацій.
 
Та, навіть знаючи про прояви стресу та вивчивши їхні визначення по посібниках, буває важко впізнати їх в буденному, повсякденному житті. 
 
Персонажі історичних романів й детективів, соціальної прози й романів про кохання обов’язково переживають свою міру стресу.
 
Літературні тексти дають можливість побачити, як саме проявляються ознаки стресу в поведінці й відчуттях людей. Яким чином вміють чи не вміють впоратися з ним герої художніх творів. Що може бути стресовим чинником для однієї людини, а що – для іншої.
 
Знаходячись в психологічно безпечних умовах, учасники лекції зможуть «скористатися досвідом»  Едмона Дантеса (який став графом Монте-Крісто), Скарлет О’Хара та Джен Ейр, містера Рочестера та Трурля із Кляпавцієм (С.Лем «Кіберіада»);  героїв  Е.М.Ремарка, О. Марініної, І.Роздобудько та інших. 
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто спілкування учасників й ведучих буде взаємним. Із запитаннями та нотатками, які виникатимуть у слухачів, розбиратимемось разом.
 
Ведучі: Світлана Воронова - практичний психолог, психотерапевт (член УСП) в напрямку терапії, орієнтованої на особистість; Владлена Дмитрієва - практичний психолог, психотерапевт (член УСП) в напрямку терапії, орієнтованої на особистість.
 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.