Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:nalagodzennyakontaktu</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки
Обратная связь

Налагодження контакту: «помічники» та «заважальники»


Будь-яке спілкування між людьми - ділове та інтимне, дружнє та подружнє, з дітьми та батьками - починається із встановлення контакту. На жаль, буває таке, що щирого бажання успішно спілкуватися стає замало. 

 
Незважаючи на наші зусилля, співрозмовник ухиляється від розмови. А то й ображається чи звинувачує  нас у небажанні його зрозуміти.
 
Однією з причин такого підсумку є наше незнання алгоритму встановлення контакту та використання чинників, що заважають такому встановленню. Замість того, щоб працювати с "помічниками".
 
Впродовж лекції "Встановлення контакту: помічники та заважальники" (другої з циклу "Мандри художньою літературою до психології життя") ми розберемося, які чинники можна назвати "помічниками", а які – «заважальниками". Яким чином можна їх використовувати задля встановлення бажаних контактів та успішного  спілкування.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто наше спілкування буде взаємним. «Мандруватимемо» творами Джейн Остен «Гордість та упередження», Джека Лондона «Місячна долина», Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці» та іншими. Коли у вас виникатимуть запитання та нотатки, ми будемо розбиратися разом.
 
 
 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.