Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:nalagodzennyakontaktu</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки

Налагодження контакту: «помічники» та «заважальники»


Будь-яке спілкування між людьми - ділове та інтимне, дружнє та подружнє, з дітьми та батьками - починається із встановлення контакту. На жаль, буває таке, що щирого бажання успішно спілкуватися стає замало. 

 
Незважаючи на наші зусилля, співрозмовник ухиляється від розмови. А то й ображається чи звинувачує  нас у небажанні його зрозуміти.
 
Однією з причин такого підсумку є наше незнання алгоритму встановлення контакту та використання чинників, що заважають такому встановленню. Замість того, щоб працювати с "помічниками".
 
Впродовж лекції "Встановлення контакту: помічники та заважальники" (другої з циклу "Мандри художньою літературою до психології життя") ми розберемося, які чинники можна назвати "помічниками", а які – «заважальниками". Яким чином можна їх використовувати задля встановлення бажаних контактів та успішного  спілкування.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто наше спілкування буде взаємним. «Мандруватимемо» творами Джейн Остен «Гордість та упередження», Джека Лондона «Місячна долина», Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці» та іншими. Коли у вас виникатимуть запитання та нотатки, ми будемо розбиратися разом.
 
 
 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Цикл інтерактивних лекцій

Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання

Текст балансировал на грани нецензурности.

Для меня дорого платить даже нижнюю границу суммы оплаты. Можно ли дешевле?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.