Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:manipulyaziya</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки
Обратная связь

Маніпуляція. Гачки, спокуса, принципи


 
Явище маніпуляції існує. Та, як багато явищ, вона не є поганою або хорошою. Забарвлення залежить від того, хто й з якою метою її застосовує.
 
На інтерактивній лекції «Маніпуляція. Гачки, спокуса, принципи»  (четвертої з циклу інтерактивних лекцій «Мандри художньою літературою до психології життя») ми за допомогою літературних текстів розбиратимемось з тим, як діє маніпуляція, що є її результатом та які інструменти обирає маніпулятор. 
 
Проаналізуємо, чому одна-єдина художня книжка талановитої радянської письменниці (за основною діяльністю – розвідниці) могла зробити більше для виховання молоді в дусі підтримки існуючого державного устрою, ніж безліч пропагандистських плакатів. 
 
Дізнаємось, яким чином «кжи» (І.Єфремов «Година бику») не тільки не обурюються тим, що за законом вони зобов’язані помирати у 25 років, а й відчувають певну гордовитість по відношенню до «джи» (тих, хто живе довго).
 
Замислимось, чому ми так співчуваємо Гамлетові, хоч навкруг нього віялом вкладаються трупи. В той час як від’ємного персонажа можна звинуватити тільки у двох смертях.
 
Зізнаємось собі, чи завжди ми самі утримуємось від маніпулювання в спілкуванні та в стосунках.  Розберемось, що таке є «бомбардування любов'ю» й чи варто бути дуже впевненими в тому, що саме на нас воно не подіє.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто наше спілкування буде взаємним.
 
«Мандруватимемо» творами Зої Воскресенської, братів Стругацьких, І.Єфремова, Ірен Роздобудько, В. Шекспіру та іншими.
 
Із запитаннями та нотатками, які виникатимуть у слухачів, розбиратимемось разом.
 

 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.