Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:manipulyaziya</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки

Маніпуляція. Гачки, спокуса, принципи


 
Явище маніпуляції існує. Та, як багато явищ, вона не є поганою або хорошою. Забарвлення залежить від того, хто й з якою метою її застосовує.
 
На інтерактивній лекції «Маніпуляція. Гачки, спокуса, принципи»  (четвертої з циклу інтерактивних лекцій «Мандри художньою літературою до психології життя») ми за допомогою літературних текстів розбиратимемось з тим, як діє маніпуляція, що є її результатом та які інструменти обирає маніпулятор. 
 
Проаналізуємо, чому одна-єдина художня книжка талановитої радянської письменниці (за основною діяльністю – розвідниці) могла зробити більше для виховання молоді в дусі підтримки існуючого державного устрою, ніж безліч пропагандистських плакатів. 
 
Дізнаємось, яким чином «кжи» (І.Єфремов «Година бику») не тільки не обурюються тим, що за законом вони зобов’язані помирати у 25 років, а й відчувають певну гордовитість по відношенню до «джи» (тих, хто живе довго).
 
Замислимось, чому ми так співчуваємо Гамлетові, хоч навкруг нього віялом вкладаються трупи. В той час як від’ємного персонажа можна звинуватити тільки у двох смертях.
 
Зізнаємось собі, чи завжди ми самі утримуємось від маніпулювання в спілкуванні та в стосунках.  Розберемось, що таке є «бомбардування любов'ю» й чи варто бути дуже впевненими в тому, що саме на нас воно не подіє.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто наше спілкування буде взаємним.
 
«Мандруватимемо» творами Зої Воскресенської, братів Стругацьких, І.Єфремова, Ірен Роздобудько, В. Шекспіру та іншими.
 
Із запитаннями та нотатками, які виникатимуть у слухачів, розбиратимемось разом.
 

 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Цикл інтерактивних лекцій

Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання

Текст балансировал на грани нецензурности.

Для меня дорого платить даже нижнюю границу суммы оплаты. Можно ли дешевле?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.