Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/lekziyi/article:adaptaziya</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки

Нове оточення: складнощі адаптації


Для того, щоб не почувати себе, за Р.Гайнлайном, «чужинцем на чужій землі», ми маємо бути адаптованими до умов цієї «землі».  Умови постійно змінюються – нова робота, статус, вік, колектив, діяльність тощо. Під час кожної зміни на нас чекає процес адаптації. 

Знаємо ми щось про нього,чи ні, - цей процес все одно відбудеться. Яким саме чином – залежить як раз від обсягу знання.
 
«Мандруючи літературою», учасники дізнаються, як за допомогою адаптації  можна без жодного пострілу захопити Землю (А., Б.Стругацькі «Друге пришестя марсіан»). 
 
Чому прохання до бібліотекарки видати «мапу кішки» виказало неадаптованість майбутнього нобелевського лауреата ( Р.Фейнман «Ви, певно, жартуєте, містере Фейнман!»). 
 
На інтерактивній лекції «Нове оточення: складнощі адаптації» учасники познайомляться із тим, як саме перебігає адаптаційний процес.  З тим, що може утруднити, а що може полегшити його перебіг. Проаналізують свій спосіб адаптування до нової ситуації. Матимуть можливість вдосконалити його за допомогою інформації, яку отримають на лекції.
 
Лекції циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» є інтерактивними, тобто спілкування учасників й ведучих буде взаємним. Із запитаннями та нотатками, які виникатимуть у слухачів, розбиратимемось разом.
 
Ведучі: Світлана Воронова - практичний психолог, психотерапевт (член УСП) в напрямку терапії, орієнтованої на особистість; Владлена Дмитрієва - практичний психолог, психотерапевт (член УСП) в напрямку терапії, орієнтованої на особистість.
 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Цикл інтерактивних лекцій

Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.