Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/interaktivni</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки
Обратная связь

Інтерактивні лекції


Цикл інтерактивних лекцій
«Мандри художньою літературою до психології життя»
 
 "Розумна людина в найдурнішій книзі знайде для
себе більше, ніж дурень у Священому Писанні" (с) 
 
Коли ми хочемо побудувати успішні та теплі стосунки з іншими людьми, в нагоді стає «життєва психологія». У сенсі розуміння себе,  уваги до почуттів та вчинків оточуючих та поваги до їхнього світогляду. Тобто розуміння й прийняття відмінностей інших людей. 
 
Автори художніх книг щедро надають читачеві допомогу в пізнанні людської природи. Адже ми можемо дуже добре вивчити визначення психологічних феноменів по посібниках. Та при цьому бути не в змозі впізнати їх в реальному житті. Коли це відбувається з нами або з оточуючими нас людьми. Літературний опис переживань та упереджень героїв діє наочніше за навчальні схеми.
 
Метою циклу "Мандри художньою літературолю до психології життя" є познайомити учасників із закономірностями перебігу певних психологічних явищ та допомогти використати цю іформацію в своєму повсякденному житті. Адже знаємо ми чи не знаємо особливостей явища, воно все одно відбувається. Вміння вчасно розпізнати та адекватно відреагувати може значно поліпшити наше життя.     
 
Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання про хороше сумісне життя з близькими людьми. Проаналізують з точки зору життєвої психології вчинки літературних персонажів. Побачать щось близьке до своєї життєвої ситуації, знайдуть можливості виходу з неї та отримають відповіді психологів на свої запитання.  
 
 
 
Теми лекцій можуть бути зміненими та доданими  за побажаннями учасників.
 
Лекції
7. Безпечна поведінка в натовпі, колективі, спільноті.
8. Такі різні речі: закоханість, кохання та психологічний тиск.
9. Вікові зміни: пережити та прийняти. 
10. Те, що не відбулося.
 

 

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.