Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/classic/interaktivni</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Литературная психология
Читаем классику
Інтерактивні лекції
Просто книжки

Інтерактивні лекції


Цикл інтерактивних лекцій
«Мандри художньою літературою до психології життя»
 
 "Розумна людина в найдурнішій книзі знайде для
себе більше, ніж дурень у Священому Писанні" (с) 
 
Коли ми хочемо побудувати успішні та теплі стосунки з іншими людьми, в нагоді стає «життєва психологія». У сенсі розуміння себе,  уваги до почуттів та вчинків оточуючих та поваги до їхнього світогляду. Тобто розуміння й прийняття відмінностей інших людей. 
 
Автори художніх книг щедро надають читачеві допомогу в пізнанні людської природи. Адже ми можемо дуже добре вивчити визначення психологічних феноменів по посібниках. Та при цьому бути не в змозі впізнати їх в реальному житті. Коли це відбувається з нами або з оточуючими нас людьми. Літературний опис переживань та упереджень героїв діє наочніше за навчальні схеми.
 
Метою циклу "Мандри художньою літературолю до психології життя" є познайомити учасників із закономірностями перебігу певних психологічних явищ та допомогти використати цю іформацію в своєму повсякденному житті. Адже знаємо ми чи не знаємо особливостей явища, воно все одно відбувається. Вміння вчасно розпізнати та адекватно відреагувати може значно поліпшити наше життя.     
 
Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання про хороше сумісне життя з близькими людьми. Проаналізують з точки зору життєвої психології вчинки літературних персонажів. Побачать щось близьке до своєї життєвої ситуації, знайдуть можливості виходу з неї та отримають відповіді психологів на свої запитання.  
 
Лекціі проходять у приміщенні Музею книги і друкарства України. Взяти  в них участь можна за квитками Музею. Купувати квитки для проходу Лаврою не потрібно. Ви просто повідомляєте  на вході, що прямуєте на захід до Музею. Квиток Музею книги та друкарства України надає право на відвідання всіх виставкових залів музею.
 
 
Теми лекцій можуть бути зміненими та доданими  за побажаннями учасників.
 
Лекції
7. Безпечна поведінка в натовпі, колективі, спільноті: 13.08.17
8. Такі різні речі: закоханість, кохання та психологічний тиск: 27.08.17
9. Вікові зміни: пережити та прийняти: 
10. Те, що не відбулося: 
 

 

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Цикл інтерактивних лекцій

Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання

Текст балансировал на грани нецензурности.

Для меня дорого платить даже нижнюю границу суммы оплаты. Можно ли дешевле?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.